signováno Lang - Stojící dívčí akt

Olej na plátně, 95x50 cm, signováno vpravo dole Lang., rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Autorství nepotvrzeno.

signováno Lang
4958. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:26.05.2016 21:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč