. - Portrétní fotografie Petra Hapky

Rozměry: 100x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i fotografie poškozeny.

.
5090. Portrétní fotografie Petra Hapky
Dražba ukončena:22.06.2016 20:41:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč