Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na malířské lepence, 60 x 70 cm, rámováno v masivním bohatě ornamentálně zdobeném zlaceném autorském rámu. Vzadu výstavní číslo 102. Signováno autorsky vpravo dole s přípisem 34 (1934, Praha, Na Čertovce). Galerijní nádherné provedení naprosto v souladu s krajinářskou českou výtvarnou školou 1. třetiny 20. století, kdy vznikala nejhodnotnější díla české krajinářské tvorby. Rare!