1. pol. 20. stol. - Vějíř v rámu

výška: 38 cm, délka: 41 cm, zaskleno.

Pozn.: Vějíř i rám poškozeny.

1. pol. 20. stol.
6611. Vějíř v rámu
Dražba ukončena:01.12.2016 19:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč