1. pol. 20. století - Benátské zrcadlo

Celková výška 56 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

1. pol. 20. století
305689. Benátské zrcadlo
Dražba ukončena:28.07.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč