MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková výška 56 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. století
305689. Benátské zrcadlo
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
7257
3 200 Kč
7320
3 100 Kč
7257
3 000 Kč
limit (21.07.2020 9:52:11)
1912
2 900 Kč
7257
2 800 Kč
limit (20.07.2020 22:44:59)
1912
2 700 Kč
7257
2 600 Kč
6281
2 500 Kč
limit (12.07.2020 0:06:24)
7257
2 500 Kč
6281
2 400 Kč
limit (12.07.2020 0:06:20)
7257
2 300 Kč
6281
2 200 Kč
limit (12.07.2020 0:06:17)
7257
2 100 Kč
6281
2 000 Kč
limit (12.07.2020 0:06:12)
7257
1 900 Kč
6281
1 800 Kč
limit (12.07.2020 0:06:08)
7257
1 700 Kč
6281
1 600 Kč
limit (12.07.2020 0:06:02)
7257
1 500 Kč
6281
1 400 Kč
limit (12.07.2020 0:05:53)
7257
1 300 Kč
6281
1 200 Kč
limit (12.07.2020 0:05:44)
7257
1 100 Kč
6281
1 000 Kč
limit (11.07.2020 14:12:17)
7257