Jiří V. Peca - Říp

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole Jiří V. Peca 74, rám.

4677. Říp
Dražba ukončena:25.05.2016 21:32:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč