1. třetina 20. stol. - Kurdský koberec z východní Anatolie

273x120 cm. V podélném středovém poli modro černé barvy jsou husté řady geometricky stylizovaných tzv, bútev v různých barvách bez určitého systému. V mnohočetné borduře jejíž širší pruhy mají bledě modrou, cihlově červenou a růžovou barvu, se uplatňují gemetricky stylizované listy a květy. Osnova a útek z nebarvené vlny, vlas vlněný.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. třetina 20. stol.
30143. Kurdský koberec z východní Anatolie
Dražba ukončena:10.04.2019 18:08:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč