17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Řím

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
113961. Konvolut 4 mědirytin - Řím
Dražba ukončena:07.04.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč