17. století - Non Bellum, sed Pax

Nejdelší strana: 22 cm

Mědirytina, 11x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

17. století
83141. Non Bellum, sed Pax
Dražba ukončena:14.09.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč