19. a 1. pol. 20. stol. - Soubor 46 kreseb

Od 6x14 cm do 45x31 cm, některé signovány, volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

19. a 1. pol. 20. stol.
14029. Soubor 46 kreseb
Dražba ukončena:15.11.2017 19:47:40
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:2 800 Kč