2. pol. 20. stol. - Soubor dřevěných rámečků, aplik a dalších ozdob.

Dřevo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
23041. Soubor dřevěných rámečků, aplik a dalších ozdob.
Dražba ukončena:17.10.2018 20:48:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč