MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 20. stol.
23041. Soubor dřevěných rámečků, aplik a dalších ozdob.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 300 Kč
3029
4 200 Kč
limit (17.10.2018 20:43:30)
985
4 100 Kč
3029
4 000 Kč
limit (17.10.2018 20:43:20)
985
3 900 Kč
3029
3 800 Kč
limit (17.10.2018 20:37:10)
985
3 700 Kč
3029
3 600 Kč
1252
3 500 Kč
limit (17.10.2018 20:11:29)
985
3 400 Kč
1252
3 300 Kč
limit (17.10.2018 20:11:23)
985
3 200 Kč
1252
3 100 Kč
limit (17.10.2018 20:11:13)
985
3 000 Kč
1252
2 900 Kč
limit (17.10.2018 20:06:14)
985
2 800 Kč
1252
2 700 Kč
limit (17.10.2018 19:55:57)
985
2 700 Kč
1252
2 600 Kč
limit (17.10.2018 19:55:49)
985
2 500 Kč
1252
2 400 Kč
limit (17.10.2018 19:42:33)
985
2 300 Kč
1252
2 200 Kč
2297
2 100 Kč
1252
2 000 Kč
2297
1 900 Kč
1252
1 800 Kč
limit (17.10.2018 16:36:40)
985
1 700 Kč
1252
1 600 Kč
limit (17.10.2018 16:36:32)
985
1 500 Kč
1252
1 400 Kč
limit (17.10.2018 14:53:03)
985
1 300 Kč
limit (17.10.2018 14:52:47)
2297
1 200 Kč
limit (17.10.2018 14:52:46)
985
800 Kč
limit (06.10.2018 22:38:40)
2297
700 Kč
238
600 Kč
3029
500 Kč
882