20. století - Konvolut 4 loveckých nožů a dvou bodáků

Celková délka od 22 cm do 31 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
68067. Konvolut 4 loveckých nožů a dvou bodáků
Dražba ukončena:10.11.2021 21:55:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč