20.století - Koberec Írán

Koberec Írán, ručně vázaný. 342x245 cm.

Pozn.: Poškozeno.

20.století
68080. Koberec Írán
Dražba ukončena:10.11.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč