Wiener Keramische Werkstaette - Bruslařka

Keramika, výška 20 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Wiener Keramische Werkstaette
17834. Bruslařka
Dražba ukončena:11.04.2018 20:08:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč