.. - 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 791,86 g.

V původní kazetě, značeno platným puncem S - 30, Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. století.
Vidličky: 360,49g
Nože: 431,37g

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
70800. 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 791,86 g.
Dražba ukončena:13.01.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč