.. - 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 812 g

Nejdelší strana: 38 cm

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
111168. 6-ti osobní příbory, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 812 g
Dražba ukončena:04.02.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč