střední Evropa konec 19. století - Adorace Páně

Ceroplastika, kombinovaná technika, sklo, dřevo. Výška 40 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

střední Evropa konec 19. století
84894. Adorace Páně
Dražba ukončena:09.10.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč