.. - Auto, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 141,45 g

Stříbro, délka: 8 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena Výdejová boleta Puncovního úřadu.

..
91167. Auto, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 141,45 g
Dražba ukončena:05.03.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč