MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
.
25723. Brož s perlou a turmalínem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,75 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
limit (12.12.2018 20:22:47)
1632
3 100 Kč
724
3 000 Kč
limit (12.12.2018 20:20:10)
1632
3 000 Kč
724
2 900 Kč
limit (12.12.2018 17:32:23)
1632
2 800 Kč
724
2 700 Kč
limit (12.12.2018 17:32:11)
1632
2 600 Kč
724
2 500 Kč
limit (12.12.2018 13:34:51)
1632
2 400 Kč
2114
2 300 Kč
limit (12.12.2018 13:33:55)
1632
2 200 Kč
2114
2 100 Kč
limit (07.12.2018 21:21:20)
1632
2 000 Kč
2325
1 900 Kč
limit (06.12.2018 16:56:24)
1632
1 800 Kč
2114
1 700 Kč
limit (05.12.2018 20:51:53)
1632
1 600 Kč
2325
1 500 Kč
limit (05.12.2018 17:40:23)
1632
1 400 Kč
2114
1 300 Kč
limit (03.12.2018 23:24:31)
1632
1 200 Kč
2325
1 100 Kč
1632
1 000 Kč
2114