MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
.
25726. Brož, zlato 720, 585, 333/1000, hrubá hmotnost 5,33 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
3591
2 500 Kč
724
2 400 Kč
3591
2 300 Kč
793
2 200 Kč
3591
2 100 Kč
793
2 000 Kč
limit (12.12.2018 19:51:28)
831
1 900 Kč
793
1 800 Kč
limit (12.12.2018 19:51:20)
831
1 700 Kč
793
1 600 Kč
limit (12.12.2018 19:47:37)
831
1 500 Kč
793
1 400 Kč
limit (12.12.2018 17:31:32)
831
1 300 Kč
724
1 200 Kč
limit (12.12.2018 14:27:42)
831
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
831