. - Cyril a Metoděj

Litografie, 77x59 cm, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
13978. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:15.11.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč