.. - Konvolut 7 dekorativních tisků

Tisky na plátně, od 30x41 cm do 50x70 cm. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

..
82963. Konvolut 7 dekorativních tisků
Dražba ukončena:28.08.2022 20:25:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč