MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo zlacené, výška: 24 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
15117. Konzole
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
limit (13.12.2017 18:55:52)
576
3 400 Kč
3268
3 300 Kč
limit (13.12.2017 18:51:42)
576
3 200 Kč
3268
3 100 Kč
limit (13.12.2017 18:45:13)
576
3 000 Kč
limit (13.12.2017 18:45:12)
2010
2 700 Kč
limit (13.12.2017 13:46:08)
2010
2 600 Kč
3268
2 500 Kč
limit (13.12.2017 1:50:00)
332
2 500 Kč
3268
2 400 Kč
limit (10.12.2017 14:40:05)
332
2 300 Kč
limit (10.12.2017 14:40:04)
2297
2 100 Kč
limit (10.12.2017 13:41:47)
2297
2 000 Kč
332
1 900 Kč
limit (10.12.2017 13:35:00)
2297
1 800 Kč
332
1 700 Kč
limit (10.12.2017 13:34:35)
2297
1 600 Kč
332
1 500 Kč
limit (28.11.2017 8:31:50)
2297
1 400 Kč
limit (28.11.2017 8:31:49)
1484
1 300 Kč
limit (28.11.2017 8:31:40)
2297
1 200 Kč
limit (28.11.2017 8:31:39)
1484
1 100 Kč
limit (25.11.2017 19:34:43)
2297
1 000 Kč
limit (25.11.2017 19:34:42)
766
900 Kč
limit (20.11.2017 16:05:18)
766
800 Kč
1489
700 Kč
limit (17.11.2017 19:09:38)
766
600 Kč
1252
500 Kč
766