Zakarpatská oblast 19. století - Kristus dobrý pastýř

Tempera na dřevěné desce, 40x29 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 40 cm

Zakarpatská oblast 19. století
84881. Kristus dobrý pastýř
Dražba ukončena:09.10.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč