.. - Labuť, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 474,60 g

Výška: 13 cm. Délka: 13 cm.

Pozn.: Přiložena Výdejová boleta Puncovního úřadu. Mírně poškozeno.

..
99196. Labuť, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 474,60 g
Dražba ukončena:26.07.2023 22:46:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč