.. - Medaile Admiral Vernon 22.11.1739

Admirál Edward Vernon s pohledem na Portobello, datováno 1739. Bronz. průměr 39 mm.

Pozn.: Mírně poškozeno, medaile je uložena v etuji.

..
59246. Medaile Admiral Vernon 22.11.1739
Dražba ukončena:19.05.2021 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč