.. - Náhrdelník s rhodolitem 0,3 ct a briliantem 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,40 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 10 cm

Oválný závěs tvoří nádherný, růžovo-fialový rhodolit a briliant na řetízku z růžového 18 ct zlata. Závěs má délku 9 mm. Řetízek je dlouhý 44 cm, na řetízku je očko, lze zkrátit na 40 cm.

Rhodolit o celkové hmotnosti 0,3 ct. Diamant o celkové hmotnosti 0,01 ct. Barva VS1- VS2. Řetízek i závěs zlato 750/1000. Hmotnost řetízku se závěsem 1,41 g.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu. Přiložen karta s údaji klenotníka.

..
113379. Náhrdelník s rhodolitem 0,3 ct a briliantem 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,40 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč