.. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 25,50 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Průměr náramku 6 cm, průměr otevřeného 9 cm.

..
113477. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 25,50 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:58:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč