. - Náramek, stříbro 750/1000, punc lvice, hrubá hmotnost 16,15 g

Šířka 6 cm. Zdobeno polodrahokamy a perličkami.

Pozn.: Mírně poškozeno. 1 perlička chybí.

.
25638. Náramek, stříbro 750/1000, punc lvice, hrubá hmotnost 16,15 g
Dražba ukončena:12.12.2018 19:08:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč