.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,40 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

Délka náramku 18 cm.

Pozn.: V krabičce. Mírně poškozeno.

..
102994. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,40 g
Dražba ukončena:04.10.2023 22:23:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč