.. - Otvírací medailon, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

V krabičce.

..
102914. Otvírací medailon, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g
Dražba ukončena:04.10.2023 21:06:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč