MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška 14 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
33056. Pohárek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou Rakouska-Uherska 230 (Diana), hrubá hmotnost 97,81g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (12.06.2019 19:19:26)
3699
2 500 Kč
5572
2 400 Kč
limit (12.06.2019 18:57:12)
3699
2 300 Kč
3349
2 200 Kč
limit (12.06.2019 18:56:36)
3699
2 100 Kč
3349
2 000 Kč
limit (05.06.2019 19:07:35)
3699
1 900 Kč
5572
1 800 Kč
limit (31.05.2019 10:19:00)
3699
1 700 Kč
4009
1 600 Kč
1781
1 500 Kč
limit (29.05.2019 22:17:14)
3349
1 500 Kč
1781
1 400 Kč
limit (29.05.2019 22:17:11)
3349
1 300 Kč
1781
1 200 Kč
limit (29.05.2019 22:16:56)
3349
1 100 Kč
1781
1 000 Kč
limit (29.05.2019 22:04:44)
3349
900 Kč
627
800 Kč
3349
700 Kč
1781