. - Pohárek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou Rakouska-Uherska 230 (Diana), hrubá hmotnost 97,81g

Výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
33056. Pohárek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou Rakouska-Uherska 230 (Diana), hrubá hmotnost 97,81g
Dražba ukončena:12.06.2019 19:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč