. - Pohárek, stříbro 925/1000, čistá hmotnost 87,50 g

Výška: 15 cm. Hebrejský nápis.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

.
32996. Pohárek, stříbro 925/1000, čistá hmotnost 87,50 g
Dražba ukončena:12.06.2019 19:10:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč