MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
113407. Závěs se syntetickým dobovým kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,30 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (03.04.2024 21:40:55)
3798
3 200 Kč
4521
3 100 Kč
limit (03.04.2024 20:57:32)
15031
3 000 Kč
4521
2 900 Kč
limit (03.04.2024 20:57:29)
15031
2 800 Kč
4521
2 700 Kč
limit (03.04.2024 20:57:25)
15031
2 600 Kč
4521
2 500 Kč
limit (03.04.2024 20:57:22)
15031
2 400 Kč
4521
2 300 Kč
limit (03.04.2024 20:57:19)
15031
2 200 Kč
4521
2 100 Kč
15031
2 000 Kč
limit (03.04.2024 2:18:18)
4521
1 900 Kč
15031
1 800 Kč
limit (03.04.2024 2:18:14)
4521
1 700 Kč
15031
1 600 Kč
limit (03.04.2024 2:18:08)
4521
1 500 Kč
15031
1 400 Kč
limit (24.03.2024 14:34:52)
4521
1 300 Kč
limit (24.03.2024 14:34:51)
3798
1 200 Kč
limit (19.03.2024 8:55:52)
3798
1 100 Kč
4521
1 000 Kč
3798