MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
113378. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
limit (03.04.2024 21:13:43)
643
3 600 Kč
11249
3 500 Kč
limit (03.04.2024 21:07:52)
9947
3 400 Kč
11249
3 300 Kč
limit (03.04.2024 21:06:26)
9947
3 200 Kč
11249
3 100 Kč
limit (03.04.2024 20:58:51)
9947
3 000 Kč
limit (03.04.2024 20:58:50)
4521
2 700 Kč
limit (03.04.2024 14:45:52)
4521
2 600 Kč
13007
2 500 Kč
limit (02.04.2024 22:43:23)
4521
2 400 Kč
limit (02.04.2024 22:43:22)
8529
2 200 Kč
limit (02.04.2024 22:43:00)
4521
2 100 Kč
8529
2 000 Kč
limit (15.03.2024 12:00:41)
4521
1 900 Kč
limit (15.03.2024 12:00:40)
3798
1 700 Kč
limit (15.03.2024 11:38:04)
4521
1 600 Kč
limit (15.03.2024 11:38:03)
3798
1 400 Kč
limit (15.03.2024 11:37:54)
4521
1 300 Kč
limit (15.03.2024 11:37:53)
3798
1 100 Kč
limit (14.03.2024 17:46:46)
4521
1 000 Kč
2533
900 Kč
limit (14.03.2024 13:57:58)
4521
800 Kč
5572
700 Kč
limit (14.03.2024 13:57:55)
4521
600 Kč
5572
500 Kč
limit (13.03.2024 23:37:25)
4521