.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113378. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč