MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
83477. Prsten Art deco, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z - 58, hrubá hmotnost 2,48 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
limit (22.09.2022 20:17:22)
7988
2 700 Kč
2495
2 600 Kč
limit (22.09.2022 20:15:19)
7988
2 500 Kč
2495
2 400 Kč
7988
2 300 Kč
limit (18.09.2022 22:52:54)
3798
2 200 Kč
826
2 100 Kč
limit (07.09.2022 15:11:03)
3798
2 000 Kč
limit (07.09.2022 15:11:02)
4521
1 600 Kč
limit (07.09.2022 13:58:55)
4521
1 500 Kč
limit (07.09.2022 13:58:54)
3798
1 300 Kč
limit (06.09.2022 10:48:55)
3798
1 200 Kč
4521
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
9420