.. - Prsten Art deco, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z - 58, hrubá hmotnost 2,48 g

..
83477. Prsten Art deco, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z - 58, hrubá hmotnost 2,48 g
Dražba ukončena:22.09.2022 20:20:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč