. - Prsten s akvamarinem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,40 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25685. Prsten s akvamarinem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,40 g
Dražba ukončena:12.12.2018 20:05:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč