.. - Prsten s akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", hrubá hmotnost 2,57 g

Velikost prstenu 54. V krabičce.

..
102926. Prsten s akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", hrubá hmotnost 2,57 g
Dražba ukončena:04.10.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč