. - Prsten s briliantem a smaragdem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,15 g, 0,10 ct

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25707. Prsten s briliantem a smaragdem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,15 g, 0,10 ct
Dražba ukončena:12.12.2018 20:22:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč