MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25707. Prsten s briliantem a smaragdem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 4,15 g, 0,10 ct
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 600 Kč
4713
4 500 Kč
2985
4 400 Kč
4713
4 300 Kč
2985
4 200 Kč
limit (12.12.2018 20:12:07)
643
4 100 Kč
2985
4 000 Kč
limit (12.12.2018 20:11:20)
643
3 900 Kč
4350
3 800 Kč
2985
3 700 Kč
4350
3 600 Kč
643
3 500 Kč
4350
3 400 Kč
2985
3 300 Kč
4350
3 200 Kč
2985
3 100 Kč
4350
3 000 Kč
4063
2 900 Kč
2985
2 800 Kč
4063
2 700 Kč
4700
2 600 Kč
4063
2 500 Kč
limit (11.12.2018 8:22:36)
3081
2 500 Kč
4063
2 400 Kč
limit (11.12.2018 8:22:33)
3081
2 300 Kč
4063
2 200 Kč
limit (10.12.2018 21:23:00)
3081
2 100 Kč
2297
2 000 Kč
limit (10.12.2018 21:22:55)
3081
1 900 Kč
2297
1 800 Kč
limit (10.12.2018 20:12:24)
3081
1 700 Kč
1479
1 600 Kč
limit (10.12.2018 20:12:19)
3081
1 500 Kč
1479
1 400 Kč
limit (09.12.2018 19:38:28)
3081
1 300 Kč
2325
1 200 Kč
4156
1 100 Kč
2325
1 000 Kč
831