MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25704. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 2,35 g, 0,20 ct
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
793
2 900 Kč
4706
2 800 Kč
793
2 700 Kč
2985
2 600 Kč
4706
2 500 Kč
793
2 400 Kč
2985
2 300 Kč
4706
2 200 Kč
793
2 100 Kč
2985
2 000 Kč
4706
1 900 Kč
4220
1 800 Kč
1479
1 700 Kč
4220
1 600 Kč
2569
1 500 Kč
1252
1 400 Kč
4220
1 300 Kč
1252
1 200 Kč
4156
1 100 Kč
4220
1 000 Kč
2569