MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25777. Prsten s briliantem, zlato 585/1000 punc husa 4, hrubá hmotnost 3,19 g, 0.05 ct
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
4160
2 500 Kč
3798
2 400 Kč
2117
2 300 Kč
4077
2 200 Kč
3798
2 100 Kč
3591
2 000 Kč
1479
1 900 Kč
4706
1 800 Kč
3798
1 700 Kč
4706
1 600 Kč
2117
1 500 Kč
4706
1 400 Kč
limit (12.12.2018 16:55:40)
826
1 400 Kč
4706
1 300 Kč
limit (12.12.2018 15:42:13)
826
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
4156
1 000 Kč
2325
900 Kč
3798
800 Kč
2325
700 Kč
3798
600 Kč
2325
500 Kč
831