.. - Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g

Tvar kulatý, brus starý s kaletou

Barva bezbarvá, čirá

Čistota VVS

Velikost prstenu 56.

Gemologický posudek Jaroslava Dvořáka, Galerie Žatecká.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

vydraženo posouzeno znalcem
..
113467. Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:46:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč