.. - Prsten s centrálním tanzanitem 2,14 ct a topazy 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,22 g

Centrální tanzanit 14x3,9x4,4 mm. Barva modrofialová, čistota P.

Topazy 2é kamenů. Barva čirá, bezbarvá, čistota VS.

Přiložen gemologický posudek.

..
113392. Prsten s centrálním tanzanitem 2,14 ct a topazy 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,22 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč