.. - Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67 ''zajíc'', hrubá hmotnost 7,16 g

Výrazné artdekové provedení s velmi kvalitními českými granáty. Československo 1920-1930. Velikost prstenu 55.

..
113315. Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67 ''zajíc'', hrubá hmotnost 7,16 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč