.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g

Velikost prstenu 55.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113465. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč