Zlato 375/1000, hrubá hmotnost 2,15 g. 9x diamant každý 0,015 ct, 18x přírodní safír každý 0,025 ct. Velikost prstenu 52. Značeno platnou puncovní značkou.
97542. Prsten s diamanty a safíry ve tvaru stříšky, diamanty o velikosti 0,015 ct a safíry o velikosti 0,025 ct, zlato 375/1000, hrubá hmotnost 2,15 g,