.. - Prsten s tahitskou perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,65 g

Poznejte krásu jedinečného prstenu z 14k zlata s tahitskou perlou o průměru 9,4 mm. Kvalita této perly je velmi dobrá, což ji činí skvělou investicí. Tahitské perly jsou zvláště vzácné a jejich cena každým rokem stoupá o 20 %. Tento růst je způsoben kromě vzácnosti perel také degradací mořské vody. Prsten váží 3,65 gramů a je velikosti 58. S tímto šperkem samozřejmě obdržíte český znalecký posudek od renomovaného gemologa a předního znalce Jr. Hyršla, který potvrzuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu.

vydraženo certifikát
..
113372. Prsten s tahitskou perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,65 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:11:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč