. - Prsten se smaragdem a 10 routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 1,73 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25759. Prsten se smaragdem a 10 routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 1,73 g
Dražba ukončena:12.12.2018 21:09:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč