. - Psací souprava, stříbro 800/1000, punc AV, hrubá hmotnost 16,20 g

Max. délka 15 cm. V původní kožené krabičce.

Pozn.: Mírně poškozeno. Krabička odřená. Osvědčení Puncovního úřadu.

.
25810. Psací souprava, stříbro 800/1000, punc AV, hrubá hmotnost 16,20 g
Dražba ukončena:12.12.2018 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč