..
107680. Sada šperků - řetízek se závěsem, 2x náušnice, prsten a 2x brož, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 22,79 g
Dražba ukončena:17.12.2023 20:20:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč